منظم : بازاریابی دیجیتال ویژۀ ناشران - مدیریت و راهبری حضور دیجیتالی ناشران

hidden

دربارۀ منظم

راه کارهای ساده برای انجام کارهای پیچیده و وقت‌گیر

ما صدای شما در بستر فضای دیجیتال خواهیم بود.

کار ما با نوشتن استراتژی‌های ورود یا توسعه حضور در فضای دیجیتال آغاز می‌شود و در ادامه، در مراحل اجرایی نیز همراه شما خواهیم بود.

از آنجا که هم حوزۀ نشر و بازار آن را می‌شناسیم و هم در حوزۀ محتوای دیجیتال تخصص لازم را داریم، می‌توانیم همراه خوبی برای شما در جهت توسعه کار و کسب‌تان باشیم.

1.
استراتژی

در چه فضاهایی در دنیای دیجیتال حضور داشته باشیم؟ در چه فضاهایی نباید منابع خودمان را هدر بدهیم؟ در چه شبکه‌های اجتماعی باشیم و در کدام‌ها بهتر است حضور نداشته باشیم؟ آیا فقط سایت داشته باشیم یا فروشگاه اینترنتی هم داشته باشیم؟ آیا خودمان فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کنیم یا از پلت‌فرم‌های موجود استفاده کنیم؟ نسخه دیجیتالی چطور؟ با ابزارهای کتاب‌خوان همکاری کنیم؟ اگر بله، چرا؟ اگر نه، چرا؟
این‌ها سوالاتی هستند که پاسخ یکسانی برای تمام ناشران ندارند. ما، پاسخی مشخص، ویژه و مناسب شما داریم.

2.
راهبری و اجرا

آیا فرآیندهای حضور دیجیتالی شما باید به صورت داخلی انجام شود یا می‌توان آن را برونسپاری کرد؟ چه محتوایی در فضای دیجیتال منتشر کنیم؟ چه متنی؟ چه عکسی؟ چه ویدئویی؟ کجا؟ کی؟ چقدر؟
این‌ها، سوالاتی هستند که ما برای آنها پاسخ مناسبی داریم و این پاسخ دقیقا با توجه به شرایط شما ارائه می‌شود. اگر با منابع انسانی خودتان بتوانید تولید محتوا کنید، ما آموزش‌های لازم را به آنها می‌دهیم که بدانند کِی، کجا و چه محتوایی را منتشر کنند. اگر منابع انسانی کافی ندارید، مشکلی نیست. ما متخصصین تولید محتوای خوبی داریم. همراهیتان می‌کنیم.

3.
گزارش و بررسی

مهمتر از انجام دادن (یا ندادن کارها) گزارش نتایج و بررسی عملکردها است. ما، در زمینه بررسی و تنظیم گزارش عملکرد تخصص داریم.
ممکن است فرآیندهای تولید محتوا و بازاریابی دیجیتال شما در داخل سازمانتان انجام شوند، یا آنها را به شرکت یا شخصی، برون‌سپاری کرده باشید یا با اعتمادی که به ما دارید، تولید محتوای دیجیتالی و توزیع آن را به ما سپرده باشید. در تمام این حالت‌ها، ما گزارشات مدیریتی مناسبی برای شما آماده می‌کنیم که بتوانید نظارت کافی بر وضعیت حضور دیجیتالیتان داشته باشید.

مشتریان ما

ناشران همراه

با تجربۀ سال‌ها حضور در عرصۀ نشر و همکاری با ناشران و فروشگاه‌های اینترنتی مختلف، نشر دیجیتال، نمایشگاه‌های مختلف کتاب اطمینان داریم که می‌توانیم شما را هم در این بخش، همراه خود داشته باشیم.!

تجربۀ متناسب‌ترین قیمت‌ها

سرمایه‌گذاری شما برای توسعۀ کسب و کارتان

یک ماه رایگان امتحان کنید! با ما تماس بگیرید تا یک جلسه مشترک داشته باشیم. یک برنامه به شما ارائه می‌کنیم. اگر رضایت داشتید، یک ماه همراهِ هم خواهیم بود. اگر از کیفیت خدمات ارائه شده، رضایت داشتید پرداخت می‌کنید. تمام پرداخت‌های بعدی شما هم ماهانه و به شرط رضایت از عملکرد آن ماه خواهد بود. ما، ساده‌ترین و شفاف‌ترین شیوۀ ممکن را داریم. پرداخت، پس از انجام کار و فقط، به شرط رضایت شما.

چرا می‌توانید به منظم اعتماد کنید؟

ممکن است بهترین نباشیم، اما شفاف‌ترین و همراه‌ترین هستیم.

به جای اینکه شما را درگیر پیچیدگی‌های فضای دیجتال و حضور در آن کنیم، با ارائۀ خدمات شفاف و گزارشاتی که ماهیانه به شما می‌دهیم، این امکان را برای شما فراهم می‌کنیم که روی کار اصلیتان تمرکز کنید و با خیال راحت، حضور دیجیتالی کسب و کارتان را به ما بسپارید.
ما، شرایط و پیچیدگی‌های فضای نشر را می‌شناسیم، خط قرمزها، بایدها، نبایدها، آنجاهایی که باید الزاماتی را رعایت کرد، همه را می‌دانیم و به جای اینکه هر کاری که صلاح می‌دانیم را انجام بدهیم، کاری که به صلاح شما باشد را با مشورت خود شما انجام می‌دهیم.

image
130
وب سایت
22
کارکنان
43
مشتری
62
شبکه اجتماعی
ترتیب کار با منظم

یک - دو - سه ... حرکت

شروع کار ما با شما ناشران عزیز ساده است : تماس می‌گیرید، اطلاعات تماس و مشخصات نشر را به ما می‌دهید. با شما تماس می‌گیریم و یک جلسۀ معارفه تنظیم می‌کنیم. این جلسه می‌تواند در دفتر شما یا دفتر ما باشد. بعد...

1-بررسی وضع موجود

با هم وضعیت موجود را بررسی می‌کنیم. اینکه تاکنون چه کارهایی انجام شده و چه مشکلاتی پیش رو بوده. اینکه اهداف شما چه چیزهایی بوده و هستند و چه توقعی در حوزه دیجیتال دارید و اگر تاکنون با وجود اقداماتی که احتمالا داشته‌اید، چرا به نتایج دلخواه نرسیده‌اید.

2-ارائه راهکار و برنامه

ما، بر اساس صحبت‌هایی که با شما داریم، بر اساس اهدافی که شما تعیین کرده‌اید، یک برنامۀ اجرایی همراه با سنجه‌های ملموس و مشهود و قابل بررسی تنظیم می‌کنیم. دوباره با شما تماس می‌گیریم و در یک جلسه، برنامۀ خودمان را به شما ارائه می‌کنیم. اگر برنامۀ ما مورد توجه شما بود، به گام 3 می‌رویم.

image

3-کار را شروع می‌کنیم!

شما برنامۀ ما را بررسی می‌کنید و به ما اجازۀ شروع کار را می‌دهید. ما کار را شروع می‌کنیم و یک ماه جلو می‌رویم. در پایان ماه، گزارش عملکرد را به شما ارائه می‌کنیم.

4-حرکت

اگر بر اساس گزارش، آمار و سنجه‌هایی که تقدیم می‌شود، از عملکرد ما راضی بودیید، هزینه ارائۀ خدمات را می‌پردازید و می‌رویم که یک ماه دیگر هم در خدمت شما باشیم و باز هم در پایان ماه بعد، گزارش ارائه می‌کنیم، اگر شما راضی بودید هزینه خدمات را می‌پردازید و ادامه می‌دهیم. در طول این مسیر، هر جا که از عملکرد یا نتایج حاصله رضایت نداشتید، هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید و هیچ تعهدی ندارید.

تماس با منظم

آدرس دفتر مرکزی: تهران، میدان فاطمی، ابتدای بیستون، کوچه دوم الف

شماره تماس : 44622942-021
پشتیبانی مشتریان (ساعات غیر اداری) : 09356644224

ایمیل شرکت: info@monazam.com
ایمیل پشتیبانی: support@monazam.com

شنبه تا چهارشنبه - 08:00 الی 16:00

hidden

©1398 - آژانس خدمات دیجیتال منظم - همراه شما با ♡ و با مقدار زیادی ☕ | طراحی و توسعه توسط خدمات الکترونیک منظم